Predstavujeme Vám investičný projekt BOXYLAND. Preštudujte si pozorne našu ponuku. Následne ju vložte do investičného košíka a staňte sa investorom.
CartShare

BOXYLAND

informačné technológie

Vitajte vo svete, kde každá vec má svoje miesto

Aktívna Pôžička
Investícia: od 1 000 Eur
Úrok: 8,0 - 10,0 % ročne
Dĺžka investície: od 12 - 36 mes
Ukončenie kampane: o 31 dní
Uzatvorené zmluvy v objeme: 545 200 Eur

BOXYLAND je koncept, ktorý vstúpil na trh ako alternatíva ku "klasickému" využitiu kamenných retailových obchodných priestorov.
Premieňa ich na službu, ktorá je v západných krajinách žiaduca a jej trhový potenciál neustále rastie - „self-storage“.

V BOXYLANDE si ľudia uskladnia to, na čom im doma alebo vo firme nezostal priestor. Rozširuje tak často limitovaný fyzický priestor a ponúka možnosti jeho flexibilného využitia. Ide o krátkodobú alebo dlhodobú formu naplnenia  "odkladacích" potrieb. Snahou BOXYLANDU je byť čo najbližšie a vždy poruke. Benefitom je zabezpečený prístup 24 hodín denne a online nástroj, s ktorým bezkontaktne vybavíte prenájom svojho skladového Boxu. 

Self-storage sú žiadané v mestách v dochádzkovej vzdialenosti pre zákazníkov. Stanú sa komplementárnou službou k rezidenčnému bývaniu, podobne ako malé potraviny „na rohu“. Zároveň tak dostanú svoj nový zmysel vyprázdnené kamenné priestory.

Služby typu „storage“ ľudia vo fyzickom svete využijú podobne ako cloudové riešenia v IT. Nebudú investovať do vlastnej „infraštruktúry“ - jednoducho si zaplatia službu, ktorá vyhovuje ich aktuálnym potrebám. Ambíciou BOXYLAND je etablovať túto službu v strednej a východnej Európe.

BOXYLAND otvoril svoje pobočky v Bratislave a  v Prahe, kedy zároveň spustil poskytovanie franchising licencie, na základe ktorej je možné si partnersky otvoriť vlastnú pobočku. Jej správa a obsluha zákazníkov je pritom maximálne zjednodušená vlastnou aplikáciou. Ide tak o jedinečnú kombináciu spojenia Real Estate a IT investície.

Po úspešnom pilotnom projekte v Bratislave sa Boxyland etabloval aj na Českom trhu v Prahe. Ukázalo sa, že vo väčšom meste je ešte žiadanejšia táto služba. Pražská pobočka má vyťaženie na 100 %. Tento fakt viedol k posilneniu expanzie v Prahe a momentálne sa pripravuje otvorenie dvoch ďalších pobočiek do konca mája 2023. Pozitívom je, že bola podpísaná prvá francisingová zmluva a tým sa začal napĺňať plán kombinovanej expanzie. Do konca roka 2023 bude otvorených 19 francisingových a 8 vlastných pobočiek.  Už teraz je Boxyland číslo jedna medzi malými samoobslužnými digitalizovanými skladmi v Čechách a na Slovensku. Cieľom je byť číslo 1 v Centrálnej Európe do konca roka 2025.

Aj toto sú dôvody, prečo sa Boxyland s.r.o. rozhodol spustiť online kampaň pre poskytnutie pôžičiek ako investičnú príležitosť pre všetkých, ktorí hľadajú ako rozumne investovať svoje voľné prostriedky. 

PARAMETRE KAMPANE: 
Začiatok kampane: 9.9.2023
Koniec kampane: 31.12.2023, alebo do dátumu dosiahnutia cieľa kampane,
Minimálna investícia: 1000 Eur,
Celkový objem poskytnutých pôžičiek / cieľ kampane: min. 1 000 000 Eur,
Úročenie pôžičky: 8,0%, 9,0%, alebo 10,0% v závislosti od doby splatnosti pôžičky 12, 24, alebo 36 mes., 
Investičný nástroj: pôžička,
Splatnosť pôžičky: po 12, 24, alebo 36 mesiacoch od dátumu poskytnutia pôžičky,
Ručenie: Áno, formou ručiteľského vyhlásenia.
 
Self-storage ako odvetvie sa ukázalo ako odolné aj voči pandémii. A to je dôvod prečo čoskoro pribudnú ďalšie pobočky BOXYLAND, vlastné i franchisingové.

V blízkej budúcnosti bude BOXYLAND miestom nielen samoobslužného skladovania, ale jej pobočková sieť bude aj bázou pre mikrologistiku a tým participovať  na rozvoji e-commerce a moderného mestského života.

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštěvnosti. Informácie o používání našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi. Viac informácií.